HOME
PROJEKTY
KE STAŽENÍ
SPOLEČNOST
KONTAKT
 


Společnost JMH Development, a.s. byla založena v roce 2000 jako dceřiná společnost společnosti Česká lékárna, a.s. zabývající se budováním a následným provozováním sítí nestátních zdravotnických zařízení - lékáren základního typu. V roce 2004 došlo k prodeji všech provozoven společnosti Česká lékárna, a.s. a následné transformaci společnosti na společnost podnikající v oblasti realit v roce 2005.

Hlavní oblastí podnikání v současnosti je investiční financování v oblasti realit s následným prodejem pozemků určených k výstavbě residenčního bydlení. Společnost se zejména zabývá výstavbou inženýrských sítí na nezasíťovaných pozemcích včetně vybudování telekomunikační sítě za použití bezdrátových technologií a technologií optických vláken. V současné době se společnost JMH zabývá investicemi v zahraničí.


 

Ve spolupráci s partnery je společnost JMH Development schopna zprostředkovat poskytování kompletních telekomunikačních služeb založených na technologii přenosu audio a video signálů pomocí IP - Internet Protocol - 3P Triple Play Solution. Telekomunikační služby zahrnují VoIP telefony, internet, IPTV včetně Video on Demand a PPV.

 

Hlavním cílem společnosti JMH Development, a.s. je budování kvalitní infrastruktury a rozvoj místních komunit formou řízené výstavby bez negativních vlivů na stávající vzhledovou a historickou charakteristiku v rozvíjených oblastech.
 
 
HOME l PROJEKTY l KE STAŽENÍ l SPOLEČNOST l KONTAKT